Business Development Manager

légi és közúti szállítmányozás területen tapasztalt értékesítő

Cégünk, egy magyar tulajdonú közúti expressz szolgáltatást nyújtó vállalat, új munkatársat keres Business Development Manager pozícióba.

Ha szereted a kihívásokat, és érdekel a légi és közúti fuvarozás területe, akkor ez a lehetőség neked szól!

Feladatok:

  • Új ügyfelek felkutatása és megszerzése, különös tekintettel a piac új szeleteire, mint például a csomagküldés, a gyógyszeripari szállítás, a gyűjtőmunkák vagy a Budapesten belüli B2C fuvarozás
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, igényeik felmérése és kielégítése
  • Árajánlatok és egyéb kalkulációk készítése, szerződések megkötése és nyomon követése
  • A cég szolgáltatásainak és termékeinek bemutatása, értékesítése és népszerűsítése
  • Folyamatfejlesztés és stratégiaalkotás

Elvárások:

  • Minimum 3 év tapasztalat a légi szállítmányozó ügyfeleket kiszolgáló közúti fuvarozás területén
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség, ügyfélközpontú hozzáállás
  • Kitartás, motiváció, nyitottság és rugalmasság
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér és teljesítményarányos bónusz
  • Cégautó korlátozott magánhasználattal
  • Heti 1-2 nap home office lehetőség előzetes egyeztetéssel
  • Fiatalos, dinamikus és támogató csapat
  • Fejlődési és karrierlehetőség egy folyamatosan növekvő vállalatnál

#LI-DNI
kattintson ide a Hays adatvédelmi szabályzat megtekintéshez, amelyben részletes információt talál arra vonatkozólag, hogy miként használjuk és védjük személyes adatait, és az ehhez kapcsolódó jogait.

Összefoglaló

Állás típusa
Munkaerő-toborzás
Iparág
Ellátási lánc és logisztika
Hely
Pest megye
Szakterület
Értékesítés
Fizetés
alapbér+ bónusz + vállalati autó
Szám:
1184089
Closing date
23 May 2024

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Dalma Kovacs, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest
Akadémia utca 6., 1. emelet, Academia Offices

Telefon: +36705217533